O Firmie

Oferta

Lokalizacja

Kontakt

   "FOL-PLAST"
   Więcławice Dworskie 69
   32-091 Michałowice

tel: 012 653 21 78

tel: 012 653 26 60
       

    
 

 

 

                                                                                                                          
"FOL-PLAST P.P.H.U., " działa na rynku od 1996 roku jako producent folii i opakowań foliowych.Najnowsze technologie wykorzystywane przez naszą firmę pozwalają na sprostanie potrzeb bardzo wymagających kontrahentów. Duży potencjał technologiczny gwarantuje terminowe dostawy wyrobów i najwyższą ich jakość zgodną z europejskimi normami.

Profil produkcyjny obejmuje produkcję folii LDPE, HDPE w postaci:
- rękawów półrękawów
- worków /do żywności, odzieżowych, śmieciowych i tym podobnych/
- reklamówek,
- oraz folii i worków z atestem do żywności.

Oprócz asortymentu standardowego istnieje możliwość wykonania folii i worków na zamówienie w rozmiarach, grubości i kolorach określonych przez klienta

Dzięki wysoko kwalifikowanemu personelowi oraz profesjonalnemu sprzętowi oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wykonywania projektów graficznych.Posiadane zaplecze technologiczne umożliwia nam drukowanie na folii metodą flexodruku w 4 kolorach.

Nasze doświadczenie wskazuje, że istnieje ogromny i ciągle rosnący popyt na materiały opakowaniowe wysokiej jakości oraz na kompletne rozwiązania opakowaniowe, dlatego pragnąc oferować naszym klientom wszystkie światowe nowości stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.Nasz dobrze wyszkolony zespół pracowników zaproponuje najlepszą opcję pakowania Państwa produktów. Jesteśmy w stanie zapewnić ciągłe dostawy oferowanej gamy towarów dla naszych klientów.

                           
 

 

 

© FOLPLAST.PL L

 

 

 
                                                                                                                                                                        http://www.pajacyk.pl